Апостиль на диплом

Дипломи молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра, видані українськими вищими навчальними закладами, є офіційними – дійсними на всій території країни. Однак для того, аби документи, що засвідчують факт здобуття освіти, були легальними за кордоном, необхідно пройти додаткову процедуру. В деяких країнах учасниця Гаазької конвенції вона максимально спрощена. Тобто не потребує відвідування консульства. Усе, що вам потрібно зробити – це проставити апостиль на диплом.

Це відповідний штамп, який ставить Міністерство освіти і науки України. Це робить дипломи дійсними за кордоном. Де поставити апостиль – сьогодні не обов’язково самостійно звертатися до відповідних інстанцій. Ви можете делегувати проведення процедури нашим спеціалістам. Ми гарантуємо швидке апостилювання дипломів та додатків до них, здійснюємо письмовий професійний переклад з подальшим його засвідченням у нотаріуса.

Для чого потрібне апостилювання дипломів

Проставляння апостилю на дипломі про здобуття фахової передвищої освіти або вищої освіти актуальне у випадку, якщо ви вирушаєте у країни учасниці Гаазької конвенції не з туристичною метою, а для:

  1. Продовження навчання, тобто підтвердження свого диплому або підвищення уже наявної кваліфікації. У такому разі потрібно довести, що ви прослухали відповідні курси в Україні.
  2. Отримання вищої освіти за кордоном. Навіть якщо ви вступаєте на перші курси вищих навчальних закладів, необхідно мати на руках диплом, що підтверджує отримання освіти в Україні.
  3. Офіційного працевлаштування. Особливо на підприємствах, які потребують підтвердження вашої фахової освіти.

Апостиль проставляється на дипломи нового та старого зразка, а також на додатки до них. Варто враховувати також, що апостолювання дипломів старого зразка може затягнутися – у такому разі процедура складає до 30 робочих днів.

Як замовити апостиль на диплом

Щоб замовити або стиль на диплом, вам не потрібно витрачати час на відвідування офісу нашої компанії. Ми працюємо у тому числі в онлайн режимі і швидко опрацьовуємо будь-які замовлення. Усе, що вам потрібно зробити – це:

  1. Підготувати документ. Апостиль проставляється виключно на оригіналі дипломів про здобуття освіти. При цьому документи мають бути у належному стані: не деформованими і не пошкодженими. А також відповідати актуальному законодавству.
  2. Заповнити форму для зворотного зв’язку. Вкажіть своє ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти. Ми швидко перетелефонуємо вам для оформлення замовлення, обговоримо усі деталі: визначимо остаточну вартість та терміни проведення процедури.
  3. Відправити нам оригінал диплому. Наші фахівці засвідчать та апостилюють диплом у Міністерстві освіти і науки України. А також здійснять фаховий кваліфікований його переклад мовою країни, де ви надалі плануєте використовувати документ. Перекладений диплом засвідчується у нотаріуса для набуття юридичної сили.

Після проведення усіх цих процедур ми відправляємо пакет документів на зазначене вами відділення Нової Пошти.

Переваги співпраці з Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch працює не лише як бюро перекладів. Ми також займаємося повною підготовкою документів та їхньою легалізацію на території інших країн, здійснюємо нотаріальне засвідчення і допомагаємо в апостилюванні дипломів о вищій освіті.

Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

  1. Максимально вигідну вартість замовлень. Ціна апостилювання складає 1300 грн. Ми також можемо терміново проставити апостиль на диплом за додаткову вартість. Однак у такому разі ви маєте можливість отримати перекладені та засвідчені документи протягом одного дня.
  2. Апостилювання документів згідно з усіма актуальними законодавчими нормами. Ви можете бути впевненими, що проштампований диплом матиме юридичну силу за кордоном у країнах учасницях Гаазької конвенції. Ми знаємо усі вимоги до документації в різних країнах, а також правила оформлення апостилю в Україні.
  3. Швидке виконання замовлення та дотримання усіх термінів. Ви можете бути впевненими, що отримаєте готовий результат вчасно, без найменших затримок.

На кожному етапі ми гарантуємо кваліфікований супровід та допомогу з усіх питань. Звертайтесь до нас за консультацією – фахівці Ukrainian Touch розкажуть про усі особливості апостилювання документів, складуть перелік усієї документації, яка вам потрібна в залежності від мети, з якою ви вирушаєте за кордон.

Ми працюємо у місті Київ, але приймаємо і відправляємо дипломи у всі куточки України, гарантуємо індивідуальний підхід та кваліфіковану допомогу на кожному етапі підготовки документів.

Вартість проставлення апостилю на диплом
Апостиль на дипломи нового зразку

Вартість і термін проставлення апостилю:

ТЕРМІНОВО: 1 робочий день – 2500 грн. (тільки за умови, якщо навчальний заклад надає відповідь на запит міністерства в той же день)

3 робочих дні – 1300 грн.

20-30 робочих днів, під запит– 1300 грн

Апостиль на дипломи старого зразку (книжка)

Вартість і термін проставлення апостилю:

ТЕРМІНОВО: 1 робочий день – 2500 грн. (тільки за умови , якщо навчальний заклад надає відповідь на запит міністерства в той же день)

3 робочих дні – 1300 грн.

20-30 робочих днів, під запит– 1300 грн

Замовити Апостиль на диплом

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.