Апостиль на свідоцтво про освіту

Свідоцтва про вищу або середню освіту, видані українськими вищими навчальними закладами або середніми школами, діють на всій території країни і є офіційним документом, що підтверджує ваше здобуття загальної або спеціалізованої освіти. Втім, якщо ви плануєте переїзд в іншу країну,  можливо, знадобиться легалізація документів та надання їм юридичної сили у тих країнах, де ви плануєте проживати.

У деяких випадках оформлення документів здійснюється через консульство. Однак країни, які є учасницями Гаазької конвенції, запровадили більш спрощену процедуру. Ви можете замовити апостиль на свідоцтво про освіту на нашому сайті. Це офіційний штамп, який ставиться на оригінали документів і робить їх абсолютно легальними на території  цілого ряду країн.

Для чого потрібен апостиль на свідоцтво про освіту

Апостиль на документи про здобуття освіти проставляється на:

 • свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, яке видається після 9-го класу;
 • атестат про отримання загальної середньої освіти, який видається після 11-го класу;
 • диплом фахового молодшого спеціаліста або ж диплом бакалавра/магістра вищого навчального закладу.

Усі ці документи не потрібні, якщо ви вирушаєте за кордон з туристичною метою. Однак у певних випадках легалізація українських дипломів про загальну або вищу освіту є обов’язковою. Наприклад, якщо ви плануєте:

 • переведення до іноземного вищого навчального закладу;
 • наново вступати у ВНЗ в іншій країні – для підтвердження українського диплому;
 • отримати роботу за кордоном.

Тобто якщо ви виїжджаєте з України в країни учасниці Гаазької конвенції для подальшого навчання або отримання роботи, необхідно проставити спеціальний штамп на усіх документах, що засвідчують отримання освіти в Україні.

Як отримати апостиль на свідоцтво про освіту

Перш ніж замовити апостиль на свідоцтва про освіту, необхідно розібратися з усіма вимогами до документів. Штампи проставляються виключно на документацію, яка не є пошкодженою, а також відповідає актуальним законодавчим нормам. Це може бути диплом старого або нового зразку, недеформований та абсолютно цілісний. Апостиль проставляється виключно на оригінал документів. Навіть нотаріально завірені копії дипломів не підходять для того, аби проставити на них відповідний штамп.

Звертаючись до наших фахівців, ви можете делегувати апостилювання свідоцтв про освіту і у максимально стислі терміни отримати усі відповідні документи. Для цього потрібно:

 1. Відправити оригінал та додаток до свідоцтва. Після отримання документу наші спеціалісти звернуться до Міністерства освіти і науки України для апостилювання оригіналів.
 2. Замовити переклад. Ми здійснюємо кваліфікований письмовий переклад мовою країни, де ви плануєте в подальшому використовувати свідоцтво про здобуття освіти. А також виконуємо засвідчення перекладу у нотаріуса й у разі необхідності готуємо присяжний переклад.

Процес апостилювання триває до 3-х робочих днів. Після цього ми відправляємо готові документи Новою Поштою на зазначений вами номер відділення.

Чому варто обрати саме компанію Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch спеціалізується на підготовці документів та набуття ними легальності за кордоном. Ми здійснюємо не лише професійний переклад різними мовами, але й допомагаємо з апостилюванням свідоцтв про отримання загальної, середньої або вищої спеціалізованої освіти. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 1. Вигідну вартість послуг. Ціна апостилю про повну освіту складає 1300 грн. В цей пакет входить підготовка абсолютно усієї документації, тобто й переклад диплому про отримання вищої освіти, свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти тощо. Ви також можете замовити термінове апостилювання документів за додаткову вартість. І отримати усі свідоцтва з проставленими відповідними штампами протягом 1 дня.
 2. Опрацювання документів згідно з усіма сучасними нормами та стандартами. Ми ретельно вивчаємо законодавство України, а також вимоги до апостилювання документів в інших країнах, здійснюємо комплексний переклад. За необхідності – нотаріальне засвідчення.
 3. Економія вашого часу. Якщо раніше для того, щоб поставити апостиль про вищу або середню освіту, необхідно було витрачати час на відвідування відповідних інстанцій, очікування в чергах, то сьогодні ваша присутність під час процедури не потрібна. Ви можете відправити усі документи нашим фахівцям.

Ми працюємо в місті Київ, але приймаємо документи з будь-яких куточків країни, відправляємо їх на найближче до вас поштове відділення, аби ви могли якомога швидше отримати апостильоване свідоцтво про освіту з перекладом та нотаріальним засвідченням документу.

Апостиль на свідоцтво про повну освіту

Вартість і термін проставлення апостилю:
ТЕРМІНОВО: 1 робочий день – 2500 грн. (тільки за умови, якщо навчальний заклад надає відповідь на запит міністерства в той же день)
3 робочих дні – 1300 грн.
20-30 робочих днів, під запит– 1300 грн

Апостиль на додаток до свідоцтва

Апостиль на додаток до свідоцтва має таку ж вартість і виготовляється в такий же термін як і апостиль до свідоцтва, тому що вважається окремим документом.

Замовити Апостиль на свідоцтво про освіту

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.