Терміновий апостиль

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на різні категорії документів для того, аби підтвердити їхню легальність та надати юридичну силу у тому числі на території інших країн. У звичайному форматі на отримання штампу може йти до 10 робочих днів. Втім, бувають ситуації, коли апостиль на довідки, дипломи чи довіреності потрібен буквально «на вчора». У такому разі варто скористатися послугою, що дозволяє якомога швидше отримати паперову або електронну версію будь-якого документу з проставленим апостилем.

Виконуючи процедуру в терміновому порядку, ми даємо гарантію на те, що ви отримаєте апостиль документів у максимально стислі терміни. Процедура може тривати від 2-х годин до 2-х днів в залежності від того, де саме необхідно проставити відповідний штамп.

Коли потрібно замовити терміновий апостиль

Терміновий апостиль – послуга, яка актуальна у першу чергу людям, яким треба якомога швидше завірити усі необхідні документи, зробивши їх дійсними на території інших країн. Оригінали довідок, дипломів чи судових документів, виданих українськими відповідними інстанціями, можуть бути недійсними за кордоном. І наявність спеціального штампу легалізує їх у будь-якій країні, що підписала Гаазьку конвенцію.

Отже, якщо ви цінуєте власний час і не бажаєте витрачати 5-10 робочих днів на очікування апостилю, замовляйте термінове виконання послуги на нашому сайті. Команда Ukrainian Touch допомагає отримати відповідний штамп на документи від:

 • Міністерства закордонних справ України;
 • Міністерства освіти і науки України;
 • Міністерства юстиції України.

На які види документів можна поставити терміновий апостиль? Така послуга стає доступною для:

 • документів про отримання середньої або вищої освіти;
 • документів, що підтверджують особу: біометричний, закордонний паспорт, паспорт громадянина України тощо;
 • довідок: судових, медичних, виписок з місця проживання тощо.

Також терміновий апостиль можна поставити на інші категорії документів, включно з перекладами чи оригіналами, які були попередньо засвідчені у нотаріуса. Ми враховуємо не лише актуальні вимоги законодавства України, але й критерії до апостилів від конкретних країн. Тому завчасно потрібно вказати, для чого проставляється апостиль. Оскільки, наприклад в деяких європейських країнах (Португалія, Австрія, Італія) легальність документу підтверджується лише наявністю подвійного штампу.

Як замовити терміновий апостиль в Україні

Щоб замовити терміновий апостиль, заповніть відповідну форму на нашому сайті. Для цього вкажіть ваше ім’я та номер телефону, адресу електронної пошти, на яку буде відправлено готовий документ, усі ваші коментарі та питання до замовлення.

Додатково потрібно буде прикріпити або надіслати поштою файл, а саме документ, на якому в подальшому буде проставлятися апостиль. Уже за кілька хвилин з вами зв’яжуться наші фахівці для обговорення усіх деталей. Ми розрахуємо остаточну вартість послуги та тривалість виконання замовлення.

Чому варто обрати саме сервіс Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch здійснює не лише переклад усіх категорій документів різними мовами. Ми також допомагаємо з проставлянням термінового апостилю, що підтверджує легальність документації та надає їй певну силу, у тому числі в інших країнах.

Замовляючи апостиль терміново на нашому сайті, ви можете розраховувати на цілий ряд переваг:

 1. Найшвидші терміни проставляння апостилю на будь-які категорії документів.
 2. Великий досвід роботи та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 3. Робота з документацією згідно всіх актуальних стандартів. Наші фахівці знають про нові закони та вимоги до документів, що дозволяє уникнути будь-яких помилок та зайвих витрат часу, сил та грошей.
 4. Замовити апостиль на документи можна дистанційно. Для цього не обов’язково приїжджати в наш офіс. Ми відправляємо завірені оцифровані копії готових документів, а також здійснюємо відправку поштовими сервісами оригіналу паперів.
 5. Кваліфікована допомога та консультація фахівців на кожному етапі. Зв’язавшись із працівниками компанії Ukrainian Touch, ви зможете отримати відповіді на усі питання, що вас цікавлять. А також дізнатися, чи потрібно ставити апостиль на конкретні документи, і як відбуватиметься процедура.
 6. Вигідна ціна на усі послуги. Ми завчасно повідомляємо вартість апостилів та гарантуємо відсутність будь-яких прихованих та додаткових платежів.

Терміновий апостиль – це можливість отримати штамп на усі види документів, в тому числі на довідки, дипломи без необхідності очікувати у черзі витрачати свій час на відвідування офісу Ukrainian Touch. Ми виконуємо усі завдання максимально швидко – вже протягом кількох годин ви зможете отримати на руки електронну версію документу з проставленим апостилем.

Вартість і термін проставлення термінового апостилю залежать від самого документа та міністерства , яке буде проставляти штамп апостилю.

Замовити терміновий апостиль

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.