Апостиль на витяг про несудимість

Витяг або довідка про несудимість – це офіційний документ, який є легальним на всій території України. Він підтверджує відсутність судимості у конкретної особи. Якщо ви плануєте виїзд за кордон з робочою метою або для подальшого тривалого перебування (у тому числі отримання посвідки на проживання чи громадянства іншої країни), необхідно пройти спеціальну процедуру, що легалізує довідку в інших країнах. Мова йде про апостиль на витяг про несудимість.

Це спеціальний штамп, який проставляється в Міністерстві Внутрішніх Справ безпосередньо на зворотній стороні оригіналу довідки. Для того, щоб поставити апостиль на витяг про несудимість сьогодні, не потрібно відвідувати відповідні інстанції. Ви можете звернутися до наших фахівців та розраховувати на швидке апостилювання будь-яких документів з подальшою підготовкою перекладу, засвідченням його у нотаріуса тощо.

Правила та нюанси апостилювання довідок про несудимість

Апостиль на витяг про несудимість виставляється виключно на оригіналі документу і має певний термін дії. Таку довідку потрібно оновлювати кожні 6 місяців – через півроку вона втрачає свою юридичну силу.

Апостилювання довідки про несудимість актуальне лише на території країн учасниць Гаазької Конвенції. В усіх інших випадках необхідно звертатися до консульства задля засвідчення документа та отримання дозволу на використання його за кордоном.

Навіщо потрібно замовляти апостиль на витяг про несудимість? У першу чергу, якщо ви:

  • плануєте отримати громадянство або посвідку на проживання в іншій країні;
  • виїжджаєте з України для роботи за кордоном на підприємствах, де потрібно підтвердити відсутність судимості.

Важливо також уникати помилок та неточностей під час апостилювання документів. Довіряйте цю справу професіоналам, які знаються на усіх актуальних нормах і чинному законодавстві України. А також вимогах до документів в тій країні, де ви плануєте подавати витяг про несудимість.

Як замовити апостиль на витяг про несудимість

Для того щоб замовити апостиль на витяг про несудимість, не потрібно виїжджати в наш офіс. Ми працюємо в тому числі дистанційно й обговорюємо усі деталі у переписці або в телефонному форматі. Для оформлення замовлення зв’яжіться з нашими фахівцями. Ми розкажемо про усі вимоги до довідки, обговоримо інші аспекти: ціна послуги, терміни виконання замовлення тощо.

Усе, що потрібно зробити надалі – це:

  1. Відправити витяг про несудимість нам. Це має бути виключно оригінал документу. Причому переконайтеся у тому, що він не пошкоджений. У разі наявності будь-яких дефектів краще зробити дублікат довідки.
  2. Отримавши документ, ми звертаємось до Міністерства Внутрішніх Справ для його апостилювання. Загальна тривалість процедури складає до 10 робочих днів. Ви також можете замовити терміновий апостиль на витяг про несудимість та отримати документ за додаткову сплату в максимально стислі терміни.

Наступний етап – підготовка перекладу. Наші фахівці здійснюють професійний переклад тексту мовою тої країни, де в подальшому ви плануєте використовувати довідку. Готовий переклад потрібно нотаріально засвідчити, щоб він вважався легальним. Увесь підготовлений пакет документів ми відправляємо вам на зазначене найближче відділення Нової Пошти. Доставка триватиме протягом 1-2 днів.

Чому варто обрати саме Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch працює не лише як бюро перекладів. Ми також спеціалізуємося на усіх послугах, необхідних для підготовки документів та їхньої легалізації на території інших країн. Апостилювання довідки про несудимість відбувається згідно усіх актуальних норм та стандартів. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  1. Дотримання усіх зазначених термінів, а також можливість терміново поставити апостиль на витяг про несудимість.
  2. Увесь пакет послуг для підготовки документів, включно з перекладом, засвідченням нотаріуса, а також іншими необхідними процедурами.
  3. Консультацію та допомогу на кожному етапі. Наші фахівці дадуть відповіді на усі питання, що вас цікавлять, і допоможуть з підготовкою документів для переїзду за кордон.
  4. Швидку доставку апостильованих документів по Україні.
  5. Онлайн формат роботи. Звертайтесь до нас, заповнивши форму для зворотного зв’язку. Наші менеджери зателефонують вам у стислі терміни для обговорення всіх деталей.
  6. Вигідні ціни на апостилювання довідки про несудимість. Вартість послуги складає всього 700 грн.

Сьогодні для того, аби проставити апостиль, не потрібно самостійно звертатися в Міністерство Внутрішніх Справ. Довіртесь нашим фахівцям – та отримайте кваліфіковану допомогу і своєчасне оформлення усіх документів згідно чинного законодавства.

Апостиль на довідку (витяг) про відсутність судимості коштує 700 грн. Термін виконання – 10 робочих днів.

Замовити апостиль на витяг про несудимість