Апостиль на свідоцтво про шлюб

Апостиль – це відповідний штамп, який робить будь-які документи легальними на території інших країн. Він проставляється на паспортах, диплома, документах, виданих органами реєстрації актів цивільного стану (у тому числі на свідоцтві про шлюб). Таким чином надані в Україні документи стають легальними у тому числі за кордоном.

Отримати апостиль на свідоцтво про шлюб ви можете, звернувшись до наших фахівців. Апостилювання відбувається на оригіналі свідоцтва – воно в жодному разі не має бути заламінованим чи пошкодженим. Ми гарантуємо максимально швидке виконання послуг. І вже протягом 3-5 робочих днів ви зможете отримати на руки свідоцтво про шлюб із проставленим на ньому апостилем.

Коли потрібен апостиль на свідоцтво про шлюб

Для роботи або тривалого перебування на території інших країн необхідно ретельно підготувати усі документи, які можуть вам знадобитися. І в ряді випадків актуальним стає свідоцтво про шлюб. Деякі країни вимагають апостилювання такого документу безпосередньо для в’їзду. В деяких вони потрібні лише для здійснення певних процедур, у тому числі отримання дозволу на громадянство або посвідки на проживання.

Апостилювання свідоцтва про шлюб відбувається швидко. Особливо, якщо документ було видано після 2016 року. Якщо ви маєте варіант старого зразка, необхідно оновити його, звернувшись до органів РАЦСу. Ми також допомагаємо у отриманні дублікату, якщо свідоцтво про шлюб було пошкоджено, не відповідає актуальним стандартам або ж втратилось.

З усіма питаннями ви можете звертатися до наших фахівців, зателефонувавши за номером телефону або замовивши зворотній зв’язок. Ми проконсультуємо і гарантуємо швидке апостилювання свідоцтва про шлюб, згідно з актуальних стандартів, а також вимог конкретної країни. За потреби наші фахівці підготують переклад та здійснять інші роботи з документами: нотаріальне засвідчення, Присяжний переклад, подвійне апостилювання тощо.

Як ставлять апостиль на свідоцтво про шлюб

Для того, аби замовити апостиль на свідоцтво про шлюб, необхідно попередньо підготувати документ, аби він відповідав усім необхідним вимогам та був оновленим до актуального зразка. Це особливо актуально, якщо своє свідоцтво про шлюб ви отримували ще за часів СРСР. Ми приймаємо лише нові формати документів у цілому не пошкодженому вигляді.

Тому за потреби завчасно зверніться в органи РАЦСу для того, аби отримати дублікат свідоцтва про шлюб. Наступні етапи роботи з документом:

  1. Апостилювання його у відповідних інстанціях. Ми самі вирушаємо у міністерства для того, аби швидко проставити штампи на зворотному боці свідоцтва.
  2. Додаткове опрацювання документів. За потреби ми можемо підготувати якісний переклад на будь-яку мову в залежності від того, де саме буде використовуватиметься свідоцтво про шлюб. Також ми здійснюємо нотаріальне засвідчення документу, готуємо Присяжний переклад тощо.
  3. Відправлення свідоцтва. Під час телефонної розмови ми дізнаємося усю контактну інформацію. Апостильований документ вирушає до вас Новою Поштою, аби ви могли отримати його на найближчому відділенні.

Чому варто обрати саме компанію Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch працює не лише як бюро перекладів. Ми також надаємо додаткові послуги з легалізації та підготовки документів, включно з проставлянням апостилів на свідоцтві про шлюб. Наші фахівці гарантують індивідуальний відповідальний підхід до кожного клієнта. Ми не залишаємо вас наодинці з питаннями і надаємо комплексну консультацію, ґрунтовні відповіді, допомагаючи правильно підготувати свідоцтво для подальшого проставляння апостилю.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  1. Максимально вигідну вартість. Ціна формується в залежності від термінів виконання замовлення, а також додаткових послуг. Наприклад, подальшого перекладу свідоцтва про шлюб та засвідчення його у нотаріуса тощо.
  2. Виконання роботи швидко без будь-яких затримок. Ми завчасно оголошуємо дату, коли ви зможете отримати свідоцтво про шлюб з проставленим апостилем. І виконуємо завдання в тому числі в терміновому порядку.
  3. Ніяких черг, очікувань, візитів у державні установи. Ми візьмемо усі задачі на себе. Не потрібно навіть приїжджати в офіс компанії для того, аби замовити апостиль на свідоцтво про шлюб. Оформлення замовлення відбувається в онлайн режимі.

Наші фахівці знають про усі актуальні чинні норми законодавства України, а також вимоги до документації в тій країні, куди ви плануєте подавати свідоцтво про шлюб. Це дозволяє уникнути помилок під час роботи з документацією і проставити апостиль так, щоб свідоцтво було легальним у країні, куди ви вирушаєте.

Вартість апостилю на свідоцтво про шлюб – 650 грн.
Термін проставлення апостилю на свідоцтво про шлюб – від 3 до 5 робочих днів.

Замовити Апостиль на свідоцтво про шлюб

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.