Нотаріальний переклад на будь-яку мову

Нотаріальний переклад – це переклад офіційного документа, який завірений нотаріусом або особою, яка має право на здійснення нотаріальних дій. Після перекладу нотаріус підтверджує вірність перекладу своїм підписом та печаткою. Отриманий таким чином документ називається нотаріально засвідченим перекладом.

Нотаріальний переклад зазвичай вимагається для офіційного визнання документів в іншій країні. Це може стосуватися документів, таких як свідоцтва про народження, виписки з реєстраційних книг, шлюбні акти, дипломи, ліцензії та інші. У багатьох випадках, для того щоб документ був прийнятий в іншій країні, потрібно надати не лише оригінал, а й його нотаріально засвідчений переклад.

Засвідчення печаткою перекладача/бюро

50 грн

Якщо документи не потребують нотаріального
завірення.

Нотаріальне засвідчення перекладів

250 грн

Засвідчуємо нотаріально:

Переклад стандартних особистих документів та нотаріальне завірення

Переклад паспорту, переклад водійського посвідчення, переклад свідоцтва про укладення (розірвання) шлюбу, переклад свідоцтва про народження (смерть), переклад довіреності, переклад диплому та додатку до диплому, переклад атестату та додатку до атестату, переклад довідки з місця роботи, переклад довідки про несудимість, переклад трудової книжки, переклад дозволу на виїзд дитини та інше.

Переклад документів для посольств з нотаріальним завіренням

Переклад документів виданих РАГСом (органами реєстрації актів громадянського стану), переклад документів, виданих Міністерством закордонних справ, переклад документів, виданих Міністерством освіти і науки, переклад документів, виданих Міністерством юстиції.

Ви також можете замовити Присяжний переклад

Переклад свідоцтва про народження старого зразку, завірений печаткою/штампом бюро перекладів.

Нотаріальний переклад (німецька, англійська, арабська мови)


Важливо:

Оригінали готових завірених перекладів відправляємо по Україні і за кордон. Приймаємо оригінали Новою поштою.

Для перекладу нам достатньо надати скан копії документів, ми перекладемо, засвідчимо і відправимо вам в електронному вигляді, а оригінали –Новою поштою чи перевізниками за кордон

Замовити переклад

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.