Апостиль на паспорт

Апостиль – це спеціальний штамп, який ставиться на документах, щоби зробити їх легальними у країнах, що підписали Гаазьку конвенцію. Апостилюванню піддаються різні категорії документів: від свідоцтва про народження чи отримання освіти до судових чи медичних довідок, а також документів, що засвідчують безпосередньо вашу особу.

Проставляється штамп у міністерствах. І сьогодні для того, щоб замовити апостиль на паспорт, вам не потрібно витрачати час та відвідування різних інстанцій. Достатньо підготувати копію документу, нотаріально завірити її та відправити нам. Ми швидко проставимо апостиль на паспорт згідно усіх актуальних вимог і стандартів без вашої присутності.

Для чого проставляти апостиль на паспорт

Закордонні паспорти у більшості випадків є легальними на території інших країн. Однак паспорт громадянина України потрібно додатково засвідчити для того, аби ви могли його використовувати з різними цілями, перебуваючи за кордоном. Навіть нотаріально завірені копії без апостилю на паспорті не вважаються дійсними.

Звісно, для подорожей або тимчасового перебування з туристичною метою немає потреби якимось особливим чином готувати паспорт громадянина України, легалізуючи його за кордоном. Достатньо буде послуговуватися вашим закордонним або біометричним паспортом – для деяких країн додатково мати візу.

Проставляння апостилю є обов’язковим для:

  • оформлення шлюбу з іноземцем або ж громадянином України, але на території країн Гаазької конвенції;
  • оформлення та відкриття банківського рахунку за кордоном;
  • підготовки документів для подачі їх у судові інстанції інших країн;
  • оформлення бізнесу або офіційного працевлаштування на території інших країн.

Для здійснення апостилювання потрібно зробити копію абсолютно усіх сторінок документа, зшити їх та завірити в нотаріуса. Відскануйте сторінки, навіть якщо вони порожні.

Як замовити апостиль на паспорт

Щоб замовити апостиль на паспорт, необхідно попередньо зробити копію документу, відсканувавши усі його сторінки. Також вам потрібно буде нотаріально засвідчити усі ксерокопії для того, аби підтвердити, що документ є дійсним.

Завірену нотаріусом копію паспорта відправте нашим фахівцям. Зверніть увагу, що аркуш не має бути пошкодженим та деформованим. Ми здійснюємо апостилювання документу у відповідних інстанціях, відносимо паспорт у Міністерство для проставляння штампу.

Надалі апостильований документ перекладається мовою країни, де ви в подальшому плануєте використовувати паспорт громадянина України. Ми здійснюємо кваліфікований переклад, засвідчуємо його, готуємо присяжний переклад документів.

Останній етап: надсилання вам апостильваного паспорту поштовим сервісом на найближче відділення. Таким же чином здійснюється апостилювання закордонного паспорта або ID картки. Додатково ви також можете проставити штамп на інших документах, що засвідчують вашу особу: трудова книжка, пенсійне посвідчення, військовий квиток тощо.

Чому варто обрати саме компанію Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch має великий досвід підготовки документів та легалізації їх за кордоном. Ми постійно вивчаємо актуальні норми та стандарти, усі зміни у законодавстві України та інших країнах, що дозволяє уникнути будь-яких суперечностей та помилок. У тому числі під час оформлення апостилю на паспорт. Весь процес для вас проходить дистанційно – тобто ваша присутність у відповідних інстанціях не буде потрібною.

Наші фахівці самостійно передадуть засвідчений в нотаріуса документ, що підтверджує вашу особу, у міністерство. Де на ньому проставлять відповідний штамп. Ми працюємо у місті Київ, але приймаємо замовлення і робимо відправку документів у будь-який куточок України. Замовляючи апостилювання паспортів на нашому сайті, ви можете розраховувати на:

  1. Вигідну вартість послуги. Ціна проставляння апостилю на паспорт складає усього 650 грн. І дозволяє повністю підготувати документ до того. аби він мав юридичну силу у країнах Гаазької конвенції.
  2. Економія вашого часу. Не потрібно витрачати дні або години на очікування в чергах, відвідування різних інстанцій, засвідчення та підготовку документів. Ми пропонуємо увесь необхідний пакет послуг, здійснюємо не лише апостилювання паспортів, але й їхній переклад на потрібну вам мову, засвідчення у нотаріуса тощо.
  3. Відповідність усім законодавчим нормам. Ми ретельно вивчаємо будь-які зміни, які запроваджує уряд різних країн, а також знаємо які вимоги до апостилювання паспортів висуває Україна.
  4. Швидке виконання замовлення. Весь процес триватиме не більше 5 робочих днів. Ви також можете замовити термінове апостилювання, якщо вам потрібне максимально швидке оформлення документів.

Фахівці Ukrainian Touch консультують з усіх питань та надають кваліфіковану допомогу під час підготовки пакету документів, які можуть знадобитися вам за межами України.

Стоимость апостиля на паспорт – 650 грн. Срок проставления апостиля – от 3 до 5 рабочих дней.

Вартість апостилю на паспорт – 650 грн.
Термін проставлення апостилю – від 3 до 5 робочих днів.

Замовити апостиль на паспорт

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.