Апостиль на атестат про середню освіту

Атестат видається у школі та засвідчує отримання вами середньої освіти. Такий документ дійсний у будь-якому куточку України. Але для того, щоб атестат можна було легально використовувати за кордоном, необхідно засвідчити його у консульстві. Втім, країни учасниці Гаазької конвенції помітно спростили цю процедуру. Сьогодні для того, аби надати документу юридичну силу, достатньо замовити апостиль на атестат про середню освіту.

Це спеціальний штамп, який проставляється виключно на оригіналі документів старого або нового зразка, а також на додатках до них. Як зробити апостиль на атестат? Немає потреби витрачати час, сили та гроші на відвідування Міністерства – ви можете довірити цю процедуру нашим спеціалістам.

Хто проставляє апостиль на атестат про середню освіту

Апостилювання атестатів про середню освіту здійснюється у відповідних інстанціях. У даному випадку це Міністерство освіти та науки України. Саме там можна легалізувати документ для подальшого його використання за кордоном. Якщо раніше необхідно було самостійно відвідувати Міністерство, витрачати час на поїздки та черги, то сьогодні ви можете делегувати цю процедуру, довіривши її нашим фахівцям.

Ми допомагаємо поставити апостиль швидко та з дотриманням усіх актуальних норм і стандартів, включно вимог країни, де ви плануєте в подальшому використовувати апостильований документ.

Що таке апостиль на атестат про середню освіту

Варто також детальніше розглянути, що таке апостиль та чому його необхідно проставити у тому числі на атестат про середню освіту. Річ у тім, що на території України усі дипломи та свідоцтва, видані середньою школою, коледжами, вищими навчальними закладами, є легальні та дійсні, незалежно від того, в якому році вони були видані.

Однак апостилювання атестатів необхідне, як тільки ви перетинаєте кордон задля:

  • вступу у вищий навчальний заклад;
  • переведення в інший вищий навчальний заклад, тобто після певного періоду навчання у ВНЗ в Україні;
  • роботи на підприємствах, де потрібне повноцінне засвідчення вашого фаху та отримання освіти.

Спеціальний штамп робить документи легальними та надає їм юридичної сили у країнах учасницях Гаазької конвенції. Це помітно швидше за засвідчення документів у консульстві. Особливо сьогодні, коли ви можете замовити апостиль на атестат про середню освіту на нашому сайті. штамп проставляється навіть без вашої присутності – усе відбуватиметься швидко, аби ви могли якомога скоріше отримати готовий пакет документів, дійсних у тому числі за кордоном.

Як отримати апостиль на атестат

Перш за все варто зазначити, що апостиль на атестат про середню освіту проставляється виключно на оригіналі документу. Тобто навіть якщо у вас є на руках засвідчена нотаріусом копія, її не можна буде офіційно підтвердити. Тож обов’язково подбайте про те, аби у вас був дійсний та непошкоджений атестат. Якщо існують суттєві дефекти, потрібно звернутися у відповідні інстанції для отримання дубліката.

Маючи оригінальний атестат про середню освіту, замовити апостиль на нього максимально просто:

  1. Зв’яжіться із нашими фахівцями для обговорення усіх деталей. Ми розкажемо про терміни виконання, розрахуємо, яка буде остаточна ціна послуги тощо.
  2. Відправте нам документ про освіту. Ми самі надамо йому працівникам Міністерства для апостилювання.

Завершальні етапи – переклад тексту диплому мовою країни, де в подальшому ви плануєте використовувати документ. Наші фахівці здійснюють професійний кваліфікований переклад тексту з подальшим його засвідченням у нотаріуса. Також ми готуємо присяжні переклади документів.

Зазначте найближче до вас відділення Нової Пошти – як тільки усі документи будуть готовими, ми відправимо їх на вказану адресу. Зазвичай апостилювання атестатів здійснюється протягом 3-х робочих днів. Втім, якщо ви надаєте документ старого зразка, процедура може затягнутися і складати до 30 робочих днів.

У нас ви також можете замовити термінове проставлення апостилю, яке здійснюється за один робочий день, але з додатковою вартістю.

Чому варто обрати саме Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch займається апостилюванням атестатів про середню освіту з урахуванням усіх актуальних вимог та законодавчих норм. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

  • вигідні ціни послуг;
  • швидке виконання замовлень та дотримання термінів;
  • повний набір послуг підготовки документів, включно з засвідченням їх у нотаріуса, перекладом тексту тощо.

Ми працюємо у місті Київ та надаємо кваліфіковану консультацію в телефонному режимі. Ви можете пересилати атестати з будь-якою куточку країни та розраховувати на швидке апостилювання документу.

Апостиль на атестати нового зразку

Вартість і термін проставлення апостилю:

ТЕРМІНОВО: 1 робочий день – 2500 грн. (тільки за умови, якщо навчальний заклад надає відповідь на запит міністерства в той же день)

3 робочих дні – 1300 грн.

20-30 робочих днів, під запит– 1300 грн

Апостиль на атестати старого зразку

Вартість і термін проставлення апостилю:

ТЕРМІНОВО: 1 робочий день – 2500 грн. (тільки за умови , якщо навчальний заклад надає відповідь на запит міністерства в той же день)

3 робочих дні – 1300 грн.

20-30 робочих днів, під запит– 1300 грн

Замовити апостиль на атестат

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.