Подвійний апостиль

Документи, які вважаються офіційними і були видані на території України, можуть не мати юридичної сили за кордоном. Щоб зробити їх легальними, необхідно отримати спеціальний штамп або апостиль. Він проставляється у відповідних інстанціях, таких як Міністерство юстиції України, Міністерство освіти і науки України або Міністерство закордонних справ України. Для деяких країн достатньо стандартного штампу. У той час як інші вимагають особливий подвійний апостиль. Це переважно такі країни, як Швейцарія, Ісландія, Великобританія, Ізраїль, Італія тощо.

На нашому сайті ви можете замовити послугу проставляння подвійного апостилю на документи. Ми працюємо у місті Київ і приймаємо замовлення у тому числі в онлайн режимі. Вам не потрібно приїжджати в офіс компанії, аби замовити послугу. Достатньо лише відправити цифрову або паперову версію документу і очікувати на результат.

Що таке подвійний апостиль

Україна видає ряд документів, якими ви можете послуговуватися у тому числі за кордоном. Це, наприклад:

 • диплом про отримання середньої або вищої освіти;
 • документи для підтвердження особи: паспорт громадянина України або біометричний чи закордонний паспорти, водійські права тощо;
 • довідки з місця роботи, медичних установ, суду;
 • нотаріально засвідчені документи, як оригінали, так і переклади.

Якщо ви плануєте переїзд, подорож, відрядження або відправляєтеся за кордон для відкриття бізнесу, необхідно ретельно підготувати усю документацію. І в ряді країн існує специфічна умова – подвійне апостилювання паперів. Тільки після проставляння відповідних штампів вони будуть вважатися легальними.

Чому такий апостиль називається подвійним? Усе тому, що відповідний штамп проставляється як на оригіналі, так і на перекладі документу. І таким чином засвідчує і легалізує обидві його версії. Штамп проставляється відповідними інстанціями на зворотній стороні довідок, дипломів.

Подвійне апостилювання відбувається у кілька послідовних етапів:

 • відповідний штамп ставлять на оригінал документу українською мовою;
 • після цього диплом, довідка або свідоцтво направляються на переклад;
 • перекладений документ проходить за свідчення нотаріуса;
 • після цього на ньому проставляється другий апостиль.

Мова перекладу документації буде залежати від того, для якої країни ви готуєте пакет паперів. Замовити якісний переклад довідок, дипломів та свідоцтв для проставляння подвійного апостилю ви також можете на нашому сайті. Бюро перекладів Ukrainian Touch має величезний досвід у роботі з будь-якими категоріями та типами документації.

Як замовити подвійний апостиль в Україні

Щоб замовити подвійний апостиль на різні категорії документів, достатньо заповнити відповідну заявку на нашому сайті. Просто вкажіть своє ім’я та номер телефону, адресу електронної пошти, на яку ми відправимо проштампований готовий документ. Додайте коментарі та питання, які вас цікавлять, а також додаткові вимоги та побажання до замовлення.

Окремо необхідно буде прикріпити або надіслати відповідний файл для подальшого проставляння на ньому подвійного апостилю. Ми швидко опрацьовуємо замовлення, і вже за кілька хвилин зателефонуємо вам для обговорення усіх деталей. Наші фахівці дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, розкажуть, як відбуватиметься проставляння подвійного апостилю і наскільки швидко ми зможемо виконати замовлення. Остаточна тривалість роботи залежатиме від того, в якій саме інстанції потрібно буде проставити штамп.

Чому саме Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch здійснює різні види послуг щодо роботи з документацією: починаючи від перекладу тексту і закінчуючи проставлянням штампів, що роблять документ легальним у будь-якій частині світу. Замовляючи подвійний апостиль саме в нас, ви можете розраховувати на:

 1. Швидке виконання замовлення та супровід фахівців на кожному етапі.
 2. Проставляння апостилів на будь-які категорії документів згідно з сучасними актуальними нормами законодавства України, а також вимогами інших країн.
 3. Вигідна вартість послуги. Ціна подвійного апостилю розраховується індивідуально і залежить від типу документу, а також швидкості виконання замовлення.

Зателефонувавши за номером телефону, вказаним на нашому сайті, ви можете отримати додаткову детальну інформацію та замовити інші категорії послуг від компанії Ukrainian Touch. Подвійний апостиль робить свідоцтва, довідки, витяги легальними у багатьох куточках світу і є обов’язковою вимогою ряду країн. Ми гарантуємо швидке проставляння штампу, індивідуальний підхід та відповідність готового документу усім актуальним нормам та стандартам.

Замовити подвійний апостиль

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.