Апостиль на свідоцтво про народження

Одним із найважливіших документів для кожної людини, який засвідчує її особу та може використовуватися у будь-якому віці, є свідоцтво про народження. Видане будь-якого року, воно дійсне на всій території України. Втім, коли ви плануєте виїзд за кордон і хочете легалізувати усі довідки, паспорти та інші документи, необхідно пройти процедуру апостилювання. Це максимально спрощений і доволі простий формат, під час якого вдається проставити спеціальний штамп на свідоцтві про народження. І таким чином зробити його дійсним у всіх країнах, що підписали Гаазьку конвенцію.

Апостиль на свідоцтво про народження проставляється протягом кількох робочих днів. Ви також можете замовити термінову процедуру і повністю делегувати весь процес фахівцям Ukrainian Touch. Ми приймаємо ваші свідоцтва про народження, віддаємо документ на апостилювання у Міністерство і відправляємо назад готовий, у тому числі перекладений варіант, який ви в подальшому можете використовувати на території інших країн.

Навіщо потрібен апостиль на свідоцтво про народження

Апостиль на свідоцтво про народження може знадобитися під час проходження ряду процедур у країнах-учасницях Гаазької конвенції. У тому числі для:

 • оформлення візи;
 • вступу до вищого навчального закладу;
 • влаштування на роботу;
 • оформлення шлюбу з іноземцем;
 • отримання громадянства або посвідки на проживання.

Як отримати апостиль на свідоцтво про народження

Перш за все важливо уточнити, якими є вимоги до свідоцтва про народження. Якщо ви хочете пройти процедуру апостилювання, відповідний штамп можна проставити лише на документах, які належать до нового зразку. Тобто відповідають основним законодавчим вимогам України. Станом на сьогодні апостиль на свідоцтві про народження дитини не проставляється, якщо документ було видано за часів СРСР або ж до 2003 року. Саме тоді відбулося переформатування свідоцтв і було прийнято відмовитися від формату книжечки.

Що робити, якщо до цього часу ви послуговувалися свідоцтвом про народження старого зразка? Адже на території України такі документи усе ще вважаються дійсними для ряду процедур. Оновити формат необхідно, звернувшись до органів реєстрації актів цивільного стану. Там ви зможете отримати копію свідоцтва, але вже у новому актуальному вигляді.

Щоб замовити безпосередньо послугу апостилювання, звертайтеся до фахівців компанії Ukrainian Touch. Ми допомагаємо з усіма процесами оформлення та підготовки документів, які вам можуть знадобитися за кордоном. Усе максимально просто:

 1. Ви відправляєте нам не пошкоджену та незаламіновану версію свідоцтва про народження нового зразка. Переконайтеся, аби документ був у належному стані. У разі наявності серйозних пошкоджень потрібно буде зробити дублікат.
 2. Наші спеціалісти займаються апостилюванням документів у міністерстві. Вся процедура триває протягом 3-5 робочих днів.
 3. Перекладачі компанії готують документ з проставленим апостилем, перекладаючи його мовою, якою послуговуються у країні, де ви плануєте в подальшому використовувати документ.

Після цього наші фахівці здійснюють засвідчення готового перекладу у нотаріуса, готують присяжний переклад тощо. Останній етап – відправлення свідоцтва про народження поштовими службами на зазначене вами відділення.

Чому варто обрати саме Ukrainian Touch

Компанія Ukrainian Touch вже протягом багатьох років займається підготовкою документів та їхньої легалізацією в тому числі для використання за кордоном. Ми не лише готуємо переклади будь-якими потрібними вам мовами, але і здійснюємо швидке апостилювання свідоцтва про народження, згідно з усіх актуальних законодавчих норм. Звертаючись до наших спеціалістів, ви можете розраховувати на:

 1. Вигідну вартість процедури. Ціна апостилювання свідоцтва про народження складає лише 650 грн. При цьому ви повністю делегуєте увесь процес. Усіма оформленнями і підготовкою перекладу будуть займатися кваліфіковані фахівці.
 2. Економія вашого часу. Не потрібно буде самим вирушати у відповідні інстанції для проставляння штампів на свідоцтві про народження. Ви зможете займатися іншими підготовчими процесами, поки ми оформлюватимемо ваші документи.
 3. Швидке апостилювання свідоцтва про народження, а також можливість отримати послугу у терміновому порядку. Що особливо актуально для тих, хто планує найближчим часом вирушати за кордон.

Ми працюємо в місті Київ і знаємо усі актуальні норми та стандарти, вивчаємо будь-які зміни у законодавстві, аби уникнути помилок під час роботи з документами, готуємо професійний переклад документації, засвідчення її у нотаріуса тощо. Проставлений апостиль надає свідоцтву про народження юридичну силу у будь-якій країні Гаазької конвенції.

Вартість апостилю на свідоцтво про народження – 650 грн.
Термін проставлення апостилю на свідоцтво про народження в міністерстві Юстиції – від 3 до 5 робочих днів.

Замовити апостиль на свідоцтво про народження

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.