Бюро перекладів у Дніпрі

Переклад текстів – це складний процес, особливо, якщо мова йде про документацію. Тут не вийде просто пропустити текст через онлайн-перекладач. Необхідно буде адаптувати всю документацію під стандарти конкретної країни. Із цим допоможе наше бюро перекладів (Дніпро). Ukrainian Touch – це команда фахівців своєї справи, які впораються з завданням будь-якої складності та можуть запропонувати вам набір послуг для підготовки документів до використання їх за межами країни.

Які послуги пропонує наше бюро перекладів

Бюро перекладів Ukrainian Touch спеціалізується на роботі з текстами будь-якої тематики та складності. В нашому штаті працюються кваліфіковані та досвідчені перекладачі, які здійснюють письмовий та усний переклад, у тому числі синхронний – з прямої мови з використанням спеціального обладнання.

Також компанія займається апостилюванням документів: витягів, довідок, дипломів, сертифікатів, паспортів тощо. Проставлення апостилю робить документ дійсним на території цілого ряду країн. Послуги наших перекладачів у Дніпрі можуть бути актуальними:

  • під час вступу у ВНЗ за межами країни;
  • під час розширення бізнес та виходу на міжнародний ринок;
  • під час переїзду, одруження на іноземці, релокації для роботи з кордоном тощо.

Особливість професійного перекладу полягає у тому, що фахівці адаптують українські документи до міжнародних, знають усі правила та стандарти оформлення документації згідно чинних норм конкретної країни, де ви плануєте послуговуватись нею.

Чому варто обирати саме Ukrainian Touch

Чому наші клієнти впевнено заявляють, що бюро перекладів Ukrainian Touch – найкраще у Дніпрі? Обираючи нас, ви можете розраховувати на ряд переваг:

  1. Виконання будь-яких замовлень у завчасно визначені терміни. Ми гарантуємо відсутність затримок. Можемо також здійснювати послуги термінового перекладу чи апостилювання документів.
  2. Вигідна вартість. Ціна розраховується індивідуально та буде залежати від цілої низки факторів: терміни виконання замовлення, мова перекладу та оригіналу, набір та складність послуг тощо. В будь-якому раз у нас ви можете розраховувати на чесне формування вартості послуг.
  3. Індивідуальний підхід. Наші менеджери не залишать вас наодинці з питаннями, що можуть виникати під час співпраці. Ми консультуємо та відповідаємо на всі ваші запитання, підбираємо набір послуг від, який буде актуальним саме для вас.
  4. Великий досвід фахівців. Наші перекладачі мають багаторічний досвід роботи, знають тонкощі та нюанси мови, правила адаптації текстів до стандартів тієї чи іншої країни.

Співпраця з нашими фахівцями – це гарантія того, що ви отримаєте якісний переклад будь-якого типу текстів. У штаті працюють перекладачі, що спеціалізуються як на поширених, так і на доволі рідкісних мовах. Ми здійснюємо художній, медичний, юридичний, технічний та інші типи перекладів.

Як замовити послуги перекладу документів на Ukrainian Touch

Щоб скористатись послугами наших перекладачів, необхідно зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті, або ж заповнити форму для зворотного зв’язку. Наші менеджери перетелефонують вам для обговорення всіх деталей та підтвердження замовлення.

Ukrainian Touch – це сучасне бюро перекладів, що працює також у місті Дніпро. Довіряйте підготовку документів до використання їх за кордоном справжнім професіоналам, які гарантують безпомилковий переклад з дотриманням усіх норм граматики та стандартів документації тієї чи іншої країни.

Замовити послуги бюро перекладів в Дніпрі

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.