Бюро перекладів в Одесі

На території України ви можете послуговуватись стандартними формами документів – головне вчасно оновлювати їх за потребою. Втім, за межами країни такий формат не є дійсним. Тож якщо ви плануєте розширення бізнесу і вихід на міжнародний ринок або ж переїзд з Одеси в іншу країну, потрібно не просто переоформити усі необхідні вам документи, але й підготувати їхній професійний переклад.

Бюро перекладів (Одеса) Ukrainian Touch – це відповідальний та сучасний підхід до роботи з будь-якими текстами. Ви можете обрати потрібну вам послугу безпосередньо на сайті. Ми також працюємо дистанційно – достатньо буде відправити нам паперову або електронну версію документі, який підлягатиме подальшому перекладу, та узгодити всі деталі з нашими менеджерами.

Коли потрібен професійний переклад текстів

Якщо ви плануєте переїзд за кордон, усі документи, що можуть вам знадобитись за межами України, необхідно буде перекласти, скориставшись послугами кваліфікованих спеціалістів. Це стає особливо актуальним: під час вступу до ВНЗ іншої країни, переїзду з метою одруження з іноземцем чи пошуку роботи або ж для виведення своєї справи на міжнародний ринок – для відкриття філії, оформлення співпраці з закордонними партнерами тощо.

Які послуги пропонує? Окрім письмового перекладу ми також здійснюємо:

  • апостилювання документів – проставлення штампу, що робить документацію дійсною на території цілої низки країн;
  • усний переклад текстів, у тому числі синхронний – тобто з прямої мови з використанням спеціального обладнання;
  • присяжний та нотаріальний переклад текстів тощо.

Чому варто обрати саме нас?

Якщо ви шукаєте в місті Одеса бюро перекладу, ви потрапили за адресою. Компанія Ukrainian Touch працює на ринку вже протягом більш ніж 15 років. І за цей час отримала позитивні відгуки від тисяч клієнтів з різних куточків країни. Співпрацюючи з нашими фахівцями, ви можете розраховувати на:

  1. Швидке виконання будь-яких замовлень. Ми не зриваємо терміни, гарантуємо відсутність затримок та здачу роботи в завчасно оговорені терміни. Наші перекладачі також працюють у терміновому форматі, готуючи документи протягом 2-3 робочих днів чи навіть кількох годин з моменту оформлення замовлення.
  2. Вигідні ціни та індивідуальний розрахунок. Остаточна вартість послуг буде залежати від цілого ряду факторів: кількості сторінок тексту, його стилю та складності, а також наявності додаткових послуг і термінів виконання роботи.
  3. Робота з текстами різного стилю та типу. Наші фахівці перекладають на будь-які мови: як найбільш поширені, так і доволі рідкісні. Ми також працюємо з художніми, технічними, юридичними, медичними, фінансовими тексами тощо.

Як замовити переклад документів від Ukrainian Touch

Щоб скористатися послугами наших фахівців, просто зателефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Ukrainian Touch – перекладів бюро (Одеса), що пропонує цілий спектр послуг: від перекладу до апостилювання текстів, нотаріального засвідчення їх тощо. Ви також можете замовити зворотний зв’язок. Заповніть форму на сайті, вказавши своє ім’я, номер мобільного телефону та питання, яке вас цікавить. Наші менеджери зателефонує вам у максимально стислі терміни та обговорять усі деталі, дадуть відповіді на всі ваші запитання і допоможуть обрати потрібний набір послуг для підготовки документації до її використання за межами України.

Досвідчені фахівці гарантовано здійснюють безпомилковий переклад текстів, адаптують документи під стандарти та чинне законодавство конкретної країни. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення та пропонуємо вигідні ціни і найширший спектр послуг для всіх наших клієнтів.

Замовити послуги бюро перекладів в Одесі

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.