Сучасне бюро перекладів у місті Миколаїв

Компанія Ukrainian Touch працює на ринку України ще з 2009 року. Ми пропонуємо послуги досвідчених перекладачів у тому числі у місті Миколаїв. Співпраця з кваліфікованими спеціалістами дозволяє не просто перекласти текст, а адаптувати його до стандартів країни, де ви плануєте послуговуватись документом. тобто отримати диплом, довідки чи, наприклад, свідоцтва, які будуть абсолютно легальними за кордоном.

Звертаючись у наше бюро перекладів (Миколаїв), ви можете розраховувати на високу швидкість виконання роботи. Наші перекладачі беруться навіть за найскладніші замовлення та гарантують відповідальний та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для чого потрібен професійний переклад документів?

Переклад документації може знадобитися несподівано. На території України ви можете на постійній основі послуговуватись тим форматом довідок чи свідоцтв, який вам було видано. Проте за кордоном діють зовсім інші правила та стандарти щодо оформлення документів. Тож послуги перекладачів від компанії вам можуть знадобитись, якщо ви плануєте:

  • одруження з іноземцем та переїзд за кордон на постійне місце проживання;
  • шукати роботу за межами України (або вже знайшли і навіть отримали запрошення);
  • вступати на перший курс ВНЗ за кордоном або переводитись до них під час навчання в Україні;
  • відкривати свій бізнес за межами країни чи розширювати вже існуючу компанію, зареєструвавши філію.

Чому саме Ukrainian Touch

Звертаючись у наше бюро перекладу (Миколаїв), ви можете розраховувати на цілий ряд переваг:

  1. Робота з текстами будь-якої теми та складності. У нас ви можете замовити переклад текстів художнього, технічного, медичного, юридичного стилів тощо. Ми також перекладаємо тексти віршованої форми.
  2. Широкий спектр послуг. Наші фахівці здійснюють не лише письовий, але й сний переклад, у тому числі синхронний. Ми виїжджаємо на вказану адресу з власним обладнанням для швидкого та якісного перекладу прямої мови. Також здійснює апостилювання документів – проставлення на них спеціального штампу, що дозволяє зробити дипломи, паспорти чи довідки легальними на території цілого ряду країн.
  3. Вигідні ціни. У нас ви можете розраховувати на індивідуальний розрахунок вартості послуг. Остаточна ціна буде залежати від складності тексту, мов оригвналу та перекладу, швмдкості виконання замовлення (стандартне чи термінове).
  4. Великий досвід у роботі з текстами. Наші перекладачі працюють протягом багатьох років та обізнані у всіх нюансах та особливостях роботи з текстами різних мов. Окрім того, фахівці знаються на стандартах ведення документації в різних країнах світу.

Як замовити послуги перекладачів на сайті Ukrainian Touch

Сьогодні, щоб узгодити всі деталі та замовити послуги перекладачів від у місті Миколаїв, вам не потрібно навіть виходити з дому. Достатньо зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. Ви також можете написати нам у месенджери або замовити послугу зворотного зв’язку. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму, вказавши своє ім’я, номер  телефону та питання, яке вас цікавить. Ми швидко перетелефонуємо вам та допоможемо обрати потрібний набір послуг від наших фахівців.

Ukrainian Touch – це кваліфікований та сучасний підхід до роботи з текстами, незалежно від їхнього стилю, складності, мови оригіналу та мови перекладу. Довіряйте справжнім спеціалістам, щоб гарантовано отримати найкращий результат.

Замовити послуги бюро перекладів в Миколаєві

Залиште контактну інформацію, та наш спеціаліст зв’яжеться з вами якнайшвидше.